СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)


10.10.2013 11:00

День людей похилого віку-2013

Другий місяць осені починається з особливої дати.

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку в Стрийському міському територіальному центрі соціального обслуговування було проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання осіб похилого віку, інвалідів, ветеранів, які перебувають на обліку в територіальному центрі з метою вивчення їх насущних потреб та підвищення рівня їх соціально-побутового обслуговування.

Першого жовтня у Школі мистецтв були проведені урочисті збори для громадян похилого віку. Викладацький склад школи та учні дали святковий концерт. В загальноосвітній школі № 5 за кошти працівників територіального центру був організований благодійний обід для 50-и одиноких непрацездатних громадян.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.


НазадВсі новини

Читети всі новини

Офіційний сайт Мінсоцполітики
Офіційний сайт Міндоходів і зборів
Офіційний сайт Стрийської міської ради

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2013-2015