СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)


15.11.2013 11:00

День працівників соціальної сфери

У першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми.

День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Сьогодні в Cтрийському міському територіальному центрі працює 40 соціальних працівників. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує.

З нагоди професійного свята, були проведені урочисті збори на яких були нагородженні кращі соціальні робітники грамотами міського голови м.Стрия Р.Шрамов’ята, також директор СМТЦСО О.Р.Грицай відзначив грамотами та оголосив подяку соціальним робітникам

.


НазадВсі новини

Читети всі новини

Офіційний сайт Мінсоцполітики
Офіційний сайт Міндоходів і зборів
Офіційний сайт Стрийської міської ради

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2013-2015