СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)


03.07.2014 11:00

Звіт про пророблену роботу

Послугами відділень соціальної допомоги вдома протягом ІУ-го кварталу 2013р. скористалося 501 одинока непрацездатна особа.

Здійснюючи побутове обслуговування непрацездатних людей похилого віку соціальні робітники надають їм соціальні послуги у відповідності до затверджених угод. Вони прибирають квартири, закуповують продукти харчування, оплачують комунальні послуги та ін.

Завідуючі відділень проводять обстеження матеріально - побутових умов проживання одиноких непрацездатних громадян, здійснюють контроль за роботою соціальних робітників в зонах обслуговування та підводять підсумки цієї роботи на щотижневих нарадах.

Велика увага приділяється зменшенню непродуктивних затрат робочого часу, а саме формування зон обслуговування та зменшення часу на переходи.

Працівники територіального центру, дбаючи про здоров’я та продовження активного періоду життя своїх підопічних, взяли активну участь в пілотному проекті щодо забезпечення громадян дешевими ліками від артеріальної гіпертензії.

До Міжнародного дня людей похилого віку було проведено урочисті заходи зі святковим концертом та безкоштовним обідом.

У зв’язку із початком осінньо-зимового сезону була проведена кампанія з оформленням субсидії на житлово-комунальні послуги одиноким непрацездатним громадянам, які перебувають на обліку в територіальному центрі.

ІІ. Відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги.

Велика робота з організації безкоштовного харчування для одиноких непрацездатних громадян проводиться з підприємствами громадського харчування міста. До цієї благодійної справи залучено 15 кафе та ресторанів, де обідають та отримують продукти харчування і грошову допомогу громадяни похилого віку. За ІУ-й квартал 2013р. цими послугами скористалося 23 особи на суму 12600 грн.

Протягом ІУ–го кварталу 2013р. працівники майстерень побутового обслуговування надали 800 послуг, зокрема:

  • перукарня - 324 чол. (384 послуги);
  • кравецька майстерня - 170 чол. (285 послуг);
  • шевська майстерня - 104 чол. (131 послуга).

У відділенні працює пункт прання білизни для одиноких непрацездатних громадян, яким було надано 64 послуги. Також у відділенні функціонує пункт збору вживаного одягу, взуття та пункт прокату засобів реабілітації.

Вісім непрацездатних громадян забезпечено теплим одягом до осінньо-зимового періоду на суму 970 гривень.

В цілому послугами відділенням скористалося 681 особа.

ІІІ. Відділення соціально-побутової адаптації.

У відділенні працюють кваліфіковані медсестра та медсестра з масажу, які надають долікарську допомогу одиноким непрацездатним громадянам міста. Зокрема медсестра здійснює активний патронаж людей похилого віку зі значними розладами здоров’я за місцем їхнього проживання. За ІУ-й квартал 2013р. працівники відділення надали 1592 послуги 360-и одиноким непрацездатним громадянам.


НазадВсі новини

Читети всі новини

Офіційний сайт Мінсоцполітики
Офіційний сайт Міндоходів і зборів
Офіційний сайт Стрийської міської ради

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2013-2015