СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)


27.10.2014 16:30

Новини

І. Відділення соціальної допомоги вдома.

Послугами відділень соціальної допомоги вдома станом на 1 жовтня 2014 р. скористалося 515 одиноких непрацездатних громадян.

Здійснюючи побутове обслуговування непрацездатних людей похилого віку соціальні робітники надають їм соціальні послуги у відповідності до затверджених угод. Вони прибирають квартири, закуповують продукти харчування, оплачують комунальні послуги та ін.

Завідуючі відділень проводять обстеження матеріально - побутових умов проживання одиноких непрацездатних громадян, здійснюють контроль за роботою соціальних робітників в зонах обслуговування та підводять підсумки цієї роботи на щотижневих нарадах.

Велика увага приділяється зменшенню непродуктивних затрат робочого часу, а саме формування зон обслуговування та зменшення часу на переходи.

У зв’язку з бойовими діями у східних областях України виник великий потік тимчасових переселенців. Територіальний центр бере активну участь у пошуку тимчасового житла та поселенню людей, що прибули з Донецької та Луганської областей. Станом на 01.10.2014р. тимчасово житлом забезпечено 9 осіб.

Проводиться щорічна кампанія з забезпечення громадян похилого віку плодо-овочевою продукцією на зиму. Проведено утеплення помешкань одиноких.

ІІ. Відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги.

Велика робота з організації безкоштовного харчування для одиноких непрацездатних громадян проводиться з підприємствами громадського харчування міста. До цієї благодійної справи залучено 11 кафе та ресторанів, де обідають та отримують продукти харчування і грошову допомогу громадяни похилого віку. За ІІІ-й квартал 2014 р. цими послугами скористалося 18 осіб на суму 7300 грн.

За ІІІ-й квартал 2014 р. працівники майстерень побутового обслуговування надали 646 послуг, зокрема:

  • перукарня - 248 чол. (293 послуги);
  • кравецька майстерня - 107 чол. (186 послуг);
  • шевська майстерня - 100 чол. (125 послуг).

У відділенні працює пункт прання білизни для одиноких непрацездатних громадян, яким було надано 42 послуги . Також у відділенні функціонує пункт збору вживаного одягу, взуття та пункт прокату засобів реабілітації.

Шістнадцять непрацездатних громадян забезпечено теплим одягом до осінньо-зимового періоду на суму 3280,00 гривень.

В цілому послугами відділенням скористалося 368 осіб.

ІІІ. Відділення соціально-побутової адаптації.

У відділенні працюють кваліфіковані медсестра та медсестра з масажу, які надають долікарську допомогу одиноким непрацездатним громадянам міста. Зокрема медсестра здійснює активний патронаж людей похилого віку зі значними розладами здоров’я за місцем їхнього проживання. За ІІІ-й квартал 2014 р. працівники відділення надали 1717 послуг 324-м особам.


НазадВсі новини

Читети всі новини

Офіційний сайт Мінсоцполітики
Офіційний сайт Міндоходів і зборів
Офіційний сайт Стрийської міської ради

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2013-2015