СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)


21.11.2014 10:46

В територіальному центрі проведено штабне об’єктове тренування на тему: «Дії органів управління та сил ЦЗ територіального центру при виконанні заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків»

В ході проведення ШОТ група управління територіального центру організувала своєчасне збирання і узагальнення даних про обстановку, оперативно проводила оцінку обстановки, розрахунки проводились правильно, підготовка обґрунтованих пропозицій щодо рішення керівника ШОТ проводилась своєчасно; завдання, що ставились перед К і КНС відповідали задуму тренування.

Документи на проведення відповідних заходів ЦЗ були розроблені групою управління своєчасно.

Керівник тренування особисто проводив розіграш на місці найбільш складних та повчальних етапів та питань тренування із залученням формувань територіального центру.

Пункт управління ЦЗ територіального центру був підготовлений групою управління і ланкою зв‘язку завчасно, розгортання роботи на засобах управління проводилось робочими розрахунками. Ланкою зв‘язку завчасно проведено розгортання системи зв‘язку та оповіщення і забезпечено безперервність їх роботи.

Змодельована на тренуванні обстановка повністю відповідала характеру діяльності, кількість та зміст ввідних, а також час їх вручення та відпрацювання на них були витримані за обсягом, ступенем деталізації та відведеним часом з урахуванням реальних можливостей. Зміст ввідних щодо нарощування обстановки був чітким та коротким.

Посередниками при формуваннях була відзначена правильність і доцільність в прийнятих командирами формувань рішень в ході виконання завдань згідно функціонального призначення.

Результати дій формувань оцінюються «добре».

Сигнал оповіщення був своєчасно доведений до персоналу територіального центру по системі оповіщення, персонал набув практичних навичок у діях по сигналу оповіщення «Увага всім» та мовній інформації штабу ЦЗ.

В період підготовки до проведення ШОТ в територіальному центрі проведено роботи по корегуванні документації з ЦЗ, оновленню наочної агітації.


НазадВсі новини

Читети всі новини

Офіційний сайт Мінсоцполітики
Офіційний сайт Міндоходів і зборів
Офіційний сайт Стрийської міської ради

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2013-2015