СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)


09.01.2015 10:46

Інформація про пророблену роботу Стрийського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за ІV - квартал 2014 р.

І. Відділення соціальної допомоги вдома.

Послугами відділень соціальної допомоги вдома протягом ІУ кварталу 2014р. скористалося 483 одиноких непрацездатних громадян.

Здійснюючи побутове обслуговування непрацездатних людей похилого віку соціальні робітники надають їм соціальні послуги у відповідності до затверджених угод. Вони прибирають квартири, закуповують продукти харчування, оплачують комунальні послуги та ін.

Завідуючі відділень проводять обстеження матеріально - побутових умов проживання одиноких непрацездатних громадян, здійснюють контроль за роботою соціальних робітників в зонах обслуговування та підводять підсумки цієї роботи на щотижневих нарадах.

Велика увага приділяється зменшенню непродуктивних затрат робочого часу, а саме формування зон обслуговування та зменшення часу на переходи.

У зв’язку з бойовими діями у східних областях України виник великий потік тимчасових переселенців. Територіальний центр бере активну участь у пошуку тимчасового житла та поселенню людей, що прибули з Донецької та Луганської областей.

До Міжнародного дня людей похилого віку було проведено урочисті заходи.

У зв’язку із початком осінньо-зимового сезону була проведена кампанія з оформленням субсидії на житлово-комунальні послуги одиноким непрацездатним громадянам, які перебувають на обліку в територіальному центрі.

ІІ. Відділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги.

Велика робота з організації безкоштовного харчування для одиноких непрацездатних громадян проводиться з підприємствами громадського харчування міста. До цієї благодійної справи залучено 11 кафе та ресторанів, де обідають та отримують продукти харчування і грошову допомогу громадяни похилого віку. За ІУ-й квартал 2014 р. цими послугами скористалося 18 осіб на суму 7380 грн.

Протягом ІУ-го кварталу 2014 р. працівники майстерень побутового обслуговування надали 796 послуг, зокрема:

  • перукарня - 351 чол. (409 послуг);
  • кравецька майстерня - 95 чол. (132 послуги);
  • шевська майстерня - 175 чол. (255 послуг).

У відділенні працює пункт прання білизни для одиноких непрацездатних громадян. Також у відділенні функціонує пункт збору вживаного одягу, взуття та пункт прокату засобів реабілітації.

Дев’ятнадцять непрацездатних громадян забезпечено теплим одягом до осінньо-зимового періоду на суму 4415,00 гривень.

В цілому послугами відділенням скористалося 681 особа.

ІІІ. Відділення соціально-побутової адаптації.

У відділенні працюють кваліфіковані медсестра та медсестра з масажу, які надають долікарську допомогу одиноким непрацездатним громадянам міста. Зокрема медсестра здійснює активний патронаж людей похилого віку зі значними розладами здоров’я за місцем їхнього проживання. За ІУ-й квартал 2014 р. працівники відділення надали 1932 послуги 328-м особам.


НазадВсі новини

Читети всі новини

Офіційний сайт Мінсоцполітики
Офіційний сайт Міндоходів і зборів
Офіційний сайт Стрийської міської ради

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2013-2015