СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)


12.12.2015 14:46

Інформація про пророблену роботу Стрийського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за ІV - квартал 2015 р.

ІІ. Відділення соціальної допомоги вдома.

Послугами відділень соціальної допомоги вдома протягом ІУ-го кварталу 2015 р. скористалося 519 одиноких непрацездатних осіб. Здійснюючи побутове обслуговування непрацездатних людей похилого віку соціальні робітники надають їм соціальні послуги у відповідності до затверджених угод. Вони прибирають квартири, закуповують продукти харчування, оплачують комунальні послуги та ін. Завідуючі відділень проводять обстеження матеріально - побутових умов проживання одиноких непрацездатних громадян, здійснюють контроль за роботою соціальних робітників в зонах обслуговування та підводять підсумки цієї роботи на щотижневих нарадах. Велика увага приділяється зменшенню непродуктивних затрат робочого часу, а саме формування зон обслуговування та зменшення часу на переходи. Територіальний центр здійснює соціальний супровід демобілізованих учасників АТО. Працівники центру здійснюють по квартирний обхід демобілізованих, роз’яснюють права та пільги для учасників АТО та членів їх сімей, підстави та порядок їх отримання, надають рекомендації, довідкову інформацію та практичну допомогу у вирішенні проблемних питань. В ІУ-у кварталі 2015р. вказана робота проводилась стосовно 129-и демобілізованих учасників АТО. Велика робота проводилась територіальним центром щодо надання допомоги малозабезпеченим мешканцям м. Стрия в отриманні житлових субсидій та роз’ясненні самої процедури оформлення. Надаються консультації з питань, які цікавлять громадян. Проводиться щорічна кампанія з забезпечення громадян плодоовочевою продукцією на зиму. Понад шістнадцять підприємств, установ, організацій та закладів громадського харчування залучено до акції збору коштів та продуктів харчування для малозабезпечених громадян похилого віку.

ІІІ. Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Велика робота з організації безкоштовного харчування для одиноких непрацездатних громадян проводиться з підприємствами громадського харчування міста. До цієї благодійної справи залучено 11 кафе та ресторанів, де обідають та отримують продукти харчування і грошову допомогу громадяни похилого віку. За ІУ-й квартал 2015 р. цими послугами скористалося 18 осіб на суму 10020 грн. Протягом ІУ - го кварталу 2015 р. працівники майстерень побутового обслуговування надали 1746 послуг, зокрема: - перукарня - 330 чол. ( 367 послуг ); - кравецька майстерня - 166 чол. ( 281 послуга ); - шевська майстерня - 128 чол. ( 189 послуг ). У відділенні працює пункт прання білизни для одиноких непрацездатних громадян. Також у відділенні функціонує пункт збору вживаного одягу, взуття та пункт прокату засобів реабілітації. В цілому послугами відділенням скористалося 473 осіб.

ІІІІ. Відділення соціально-побутової адаптації.

У відділенні працюють кваліфіковані медсестра та медсестра з масажу, які надають долікарську допомогу одиноким непрацездатним громадянам міста. Зокрема медсестра здійснює активний патронаж людей похилого віку зі значними розладами здоров’я за місцем їхнього проживання. За ІУ-й квартал 2015 р. працівники відділення надали 1852 послуги 421-й особі.


НазадВсі новини

Читети всі новини

Офіційний сайт Мінсоцполітики
Офіційний сайт Міндоходів і зборів
Офіційний сайт Стрийської міської ради

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2013-2015