СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)


10.11.2016 11:00

День працівників соціальної сфери

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Сьогодні в Cтрийському міському територіальному центрі працює 40 соціальних працівників.

Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує.

Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 4 листопада у приміщенні Стрийської дитячої школи мистецтв.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери звернулися заступник міського голови Р.П.Волинець,начальник управління праці та соціального захисту населення С.М.Панилик, директор територіального центру соціального обслуговування О.Р.Грицай наголосив на особливій місії працівників соціальної сфери.

З нагоди професійного свята грамотами міського голови були нагороджені соціальні робітники територіального центру,також директор Стрийського міського територіального центру О.Р.Грицай відзначив грамотами та оголосив подяку соціальним робітникам.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували учні Стрийської дитячої школи мистецтв.


НазадВсі новини

Читети всі новини

Офіційний сайт Мінсоцполітики
Офіційний сайт Міндоходів і зборів
Офіційний сайт Стрийської міської ради

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2013-2015