СТРИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)


14.11.2016 11:00

День людей похилого віку-2016

З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів 1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

На передодні свята, у приміщенні Стрийської дитячої школи мистецтв відбулися урочисті заходи, на які були запрошені представники влади.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку в Стрийському міському територіальному центрі соціального обслуговування було проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання осіб похилого віку, інвалідів, ветеранів, які перебувають на обліку в територіальному центрі з метою вивчення їх насущних потреб та підвищення рівня їх соціально-побутового обслуговування.

Зі словами вдячності від імені голови стрийської міської ради до представників старшого покоління звернувся начальник управління праці та соціального захисту населення С.М.Панилик.

Він побажав всім присутнім здоров’я та довгих років життя.

Викладацький склад школи та учні дали святковий концерт.

В загальноосвітній школі № 5 за кошти благодійного фонду був організований обід для 40-ти одиноких непрацездатних громадян.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.


НазадВсі новини

Читети всі новини

Офіційний сайт Мінсоцполітики
Офіційний сайт Міндоходів і зборів
Офіційний сайт Стрийської міської ради

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2013-2015